Archa

Autor podnětu

Sandy

Kategorie

Mám nápad a pomůžu s ním

Ročník

2016-2017

Městský obvod

Nezařazené

Vloženo

02. 02. 2018

Bodů

0

Je těžké v dnešní době najít klidné a bezpečné místo pro naše zvířecí přátele kde by se mohli aktivně vyžít, aniž by je ohrožovali lidské či přírodní nástrahy. Bylo by krásné mít tu psí park s oplocenou psí zahradou pro relax s překážkami, jezírkem, záhonky a nízkorozpočtovou boudou kde si lze ohřát čaj,kafe a mohla by sloužit i jako dočasná stanice pro zvířata fungující i na webu,kde si můžou pejskaři vzájemně pomáhat.

NÁVRH AUTORA PODNĚTU

Dalo by se říct ze celkové řešení je dost závislé na poskytnutém prostoru pro realizaci,na spolupráci a ochotě vyjít vstříc. Určitě by nejprve byla potřeba daný prostor vysekat, odstranit nastřádaný bordel, nejspíš i drobná úprava terénu, vysetí trávy a popřípadě vybudování cest a celkového zvelebení. Další krok je vybrat část prostoru a jeho následné oplocení. Myslím ze projekt by mohl mít i širší využití jelikož nápadů a možností jak pomoct je hodně.

JAK SE ZAPOJÍTE

Osobně jsem ochoten pomoct s realizací, správcováním a vedením. Jelikož jsem mezi pejskaři potkal mnoho rozumných a hodných lidí věřím že mnoho z nich se rádi dobrovolně zapojí a pomůžou jak budou moci. Dokonce i několik mladých pejskařů momentálně jednají o vybudovaní podobného nápadu na vlastní pěst jen pro sebe. Osobně bych je klidně domlouval a postupně své pomocí projekt realizoval. Teoreticky by mělo stačit jen poskytnout prostor, samozřejmě jakákoliv pomoc na víc se cenní. =)

DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Šlo by i pořádně využít přilehlý park a dát ho pořádně do kupy aby z něj nešla jenom hrůza... To by dost ušetřilo peníze a čas.

Od: Sandy
Datum: 14. 02. 2018 10:20