Oranžová galerie (103)

Autor podnětu

Správce

Kategorie

Hledám podporu pro svůj projekt

Ročník

2013-2014

Městský obvod

MO Plzeň 2 - Slovany

Vloženo

14. 12. 2013

Bodů

55

Dvě výlohy, které vlastní ČEZ proměnit v galerie. Rádi bchom nepoužívanévýlohy proměnili na galerie, ale jejich majitel ČEZ se brání. Vedle jídelny U Strejců a vedle Cukrárny Beruška (také na náměstí generála Pika) již dvě výlohy máme. Pomoc při získání grantů na provoz by nám pomohla. Něco o nás: www.galerievyloha.cz

NÁVRH AUTORA PODNĚTU

Jsme schopni se postarat o uvedení výloh do funkčního stavu, počítáme také s úpravou křoví a stromu před výlohami (projednáme s UMO3). Prostor by bylo vhodné doplnit lavičkou. Jedna výloha už je v současné době rozbitá. Protože to patří ČEZu, měl by to uvést do takového stavu, aby se o to někdo nepořezal. Před časem jsme ČEZ již kontaktovali, ale bohužel jsme se z odpovědi dozvěděli, že reklamu nepodporují. Pravděpodobně vůbec nepochopili, o co jde.

PŘILOŽENÉ SOUBORY

DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Vážení,
dovoluji si při této příležitosti připomenout, že generál Heliodor Píka je opravdu někým jiným než starosta Plzně Luděk Pik, třebaže oba to byli slušní pánové, kteří udělali kus práce a s nimiž oběma soudruzi zatočili. Právě proto prosím o správné používání jejich jmen, za což velmi děkuji.

Od: Petr Domanický
Datum: 25. 03. 2014 03:43

DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Také by bylo velmi přínosné, kdyby se do provozu galerie zapojily umělecké školy v Plzni, Zámeček, Nerudovka, UUD. Pokoušeli jsme se o spolupráci s UUD a Nerudovkou, leč bez úspěchu.

Od: Správce
Datum: 25. 01. 2014 12:20

DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Jednu výlohu jsme již měli ve výloze kasína v Solní, ale pronajali ji platícímu klientovi. Další dě máme na náměstí generála Pika. Vice se dozvíte na www.galerievyloha.cz

Od: Správce
Datum: 14. 12. 2013 11:08