Památková rekonstrukce budovy tzv.Střelnice (246)

Autor podnětu

Mgr. Ondřej Klekner

Kategorie

Mám nápad a pomůžu s ním

Ročník

2015-2016

Městský obvod

MO Plzeň 3

Vloženo

06. 01. 2016

Bodů

80

Jak málo zbylo z malebné čvtrti Rychtářka a jak zanedbaný celý prostor je. Přitom se nachází v samotném centru města. Budova tzv.Střelnice vůbec nepřipomíná svoji bývalou slávu. Lidé, kteří chodí kolem, nebo dokonce dovnitř, ani netuší, jak krásná to bývala budova. Zasloužila by si zachovat a obnovit v celé své kráse. Byla by ozdobou prostoru poblíž stadionu Viktorie, kam přijíždějí i zahraniční hosté.

NÁVRH AUTORA PODNĚTU

Návrh řešení je nasnadě, jediné dva problémy, které vidím, jsou finance a vůle do toho jít. Přitom opravdu jde o krásnou památku, která by mohla zdobit střed našeho města.

JAK SE ZAPOJÍTE

Pokud by došlo na úpravy prostoru kolem a samotnou rekonstrukci domu, rád pomohu při stavebních prache nebo podobně.

DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Rekonstrukce, která probíhá a rekonstrukce, jakou jsme navrhovali my, se ale vůbec nemusejí pdobat. A nám šlo o to, JAK bude budova (a její okolí) vypadat.

Od: Mgr. Ondřej Klekner
Datum: 02. 05. 2016 08:35

DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

To zajisté ano a měštní radní by se měli pořádně zamyslet a schválit jednohlasně rekonstrukci budovy,do původního stavu,jak byla budova postavena v témžě slohu.

Od: Libuše Vokatá
Datum: 12. 01. 2016 05:07

DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Byla to opravdu nádherná budova a jsem pro,aby se měla přestavět do původního stavu.

Od: Libuše Vokatá
Datum: 12. 01. 2016 04:57

DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Jako Středisko volného času dětí si tato budova zaslouží více pozornosti. Je podle mě v zoufalém stavu- chodila jsem tak jako dítě na různé kroužky ( to byla šedesátá léta minulého století) - a po mnoha letech jsem se tam vrátila jako porotkyně různých soutěží - a žasla jsem, jak je možné, že ta budova ještě funguje. Vlastně nic se tam od té doby nezměnilo, jen uvnitř se provozavatelé/ učitelé/vedoucí kroužků ze v šech svých sil snaží udržet příjemné a atraktivní prostředí pro děti. Všechna čest - ale sama budova je v příšerném stavu... Copak si děti nezaslouží něco lepšího ?

Od: MIchaela Nováčková
Datum: 07. 01. 2016 10:25