děti jsou naše budoucnost/chraňme je (212)

Autor podnětu

martina fuksova

Kategorie

Mám nápad

Ročník

2014-2015

Městský obvod

MO Plzeň 3

Vloženo

26. 12. 2014

Bodů

7

I přes to že se město snaží co nejvíce izolovat a nechat Zátiší na pospas, najdou se i zde slušné rodiny s dětmi. A je tomu důkazem místní školka. Že je hned vedle „Bordel“ zde moc rozepisovat nebudu. Ještě někoho mohlo napadnou školku zrušit. Na Domažlické se dost často stávají nehody chodců s vozidly. Jezdí tu jako blázni co si budeme povídat. Maximální povolenou rychlost tu dodržují snad jen místní. A proto nemám dobrý pocit a nejsem sama když vím že děti ze školky tu chodí na procházky. A jak všichni víme jsou to čiperové a uhlídat je není vždy jednoduché. Neštěstí se může stát v okamžiku. Velice se mi líbí jak je řešeno zábradlí(zábrana) na Karlovarské. Proč neinstalovat něco podobného i zde? Zásah minimální a ochrana převeliká.

NÁVRH AUTORA PODNĚTU

Zábradlí/zábrana podobná lemující Karlovarskou

PŘILOŽENÉ SOUBORY
2

DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Je naprosto nepochopitelné, lhostejné a neuvěřitelné že město si vůbec dovolí používat k bydlení lidí hrůzné, rozpadlé, rozebrané domy v Línské ulici. Na druhou stránku je to dobrý obrázek jak jistí lidé myslí jen na sebe a své korýtko. Hned bych je tam nahnal ať si tam bydlí.

Od: Adam Hrádek
Datum: 08. 03. 2015 10:12

DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Přesně tak, je třeba se ozvat. Něco jako koncepce v našem městě funguje jen okrajově. Držíme palce. (Více o Živé Plzni na facebooku nebo blogu.cz)

Od: Mgr. Ondřej Klekner
Datum: 05. 01. 2015 12:53