Přijďte si s námi vyrobit lehátka pro opalování na náplavce u Radbuzy a další plzeňské akce!

# Příspěvek bez tagů

Vloženo03. 05. 2013

Text Správce systému

Zveme Vás na zábavný lehátkový workshop, který se koná v sobotu 18. května v kontejneru Centrum architektury v rámci projektu Kontejnery k světu. Každý z Vás si může vyrobit „své“ lehátko, které pak během Dní Meliny Mercouri potká na náplavce řeky Radbuzy u Anglického nábřeží, nebo na dalších plzeňských akcích. Dále vyhlašujeme výzvu pro zapálené dobrovolníky, kteří se chtějí stát instruktory výroby lehátek.

Workshop začíná 18. 5. v 10:00 a trvá do 19:30, kdy bude následovat odpočinek během zábavného večera s architekty hudebníky. Workshop je určen pro širokou veřejnost. Pořadatelé zajistí výrobní materiál (obroušené palety), nářadí a pomohou Vám s výrobou. Vy pak můžete vyrobit městský mobiliář, který v Plzni ještě nebyl – opalovací lehátka. Lehátek je pro oživení města zapotřebí co nejvíce, nadšenci tedy mohou ve výrobě pokračovat i v neděli 19. května.

Pro zájemce, kteří se chtějí stát instruktory výroby lehátek, pořádáme v pátek 17. 5. od 17:00 informační seminář. Prosím hlašte se na e-mail: sivak@plzen2015.cz.

Kontejner Centrum architektury nabízí v květnu a červnu kromě výroby lehátek a hudebního večera ještě řadu zajímavých akcí spojených s architekturou a městem Plzní. Leták s programem je ke stažení zde.

Kontejner Centrum architektury Vám přináší program Pěstuj prostor společnosti Plzeň 2015, o.p.s. Projekt Kontejnery k světu pořádá občanské sdružení k světu za podpory společnosti Plzeň 2015, o.p.s. Odkaz na použitou fotografii licence Creative Commons naleznete zde.