Přechod Klatovská

Kategorie

Uskutečněme to spolu

Autor podnětu

Jan Pavlov

Vloženo

05. 12. 2013

Ročník

2013-2014

Městský obvod

MO Plzeň 3

14 bodů

Bylo by zajímavé spočítat lidi přecházející v těchto místech čtyřproudou komunikaci obohacenou tramvajovým tělesem uprostřed.
Nebylo by jich málo – vzhledem ke vzdálenosti nejbližších přechodů se není čemu divit.
Ono po celé délce Klatovské třídy by se našlo takovýchto míst mnohem více..

Návrh autora podnětu

Vytvoření přechodů. Vzhledem k stávající podobě Klatovské třídy a šířce komunikace, resp. délce přechodu to bude vyžadovat nějaké složitější technické řešení - zatím jsem nad konkrétním řešením nepřemýšlel (jedná se pouze o ideu).

DO DISKUSE

Diskuse k podnětu

od: Správce

22. 04. 2014 | 03:18 |

Celá koncepce dopravy by měla přece začít od odvedení tranzitu ze středu města! Je zvěrstvo řešit cokoliv v koncepci dopravy dokud jezdí 200 m od náměstí těžké kamiony. U Práce pak jedním pruhem na děleném semaforu pro přecházení... přestože priorita je jasná tak bohužel přesahuje volební období politiků...

od: Mgr. Ondřej Klekner

06. 02. 2014 | 12:04 |

Udělejme pořádně obchvat a sít silnic pro auta, sjíždějící z tohoto obchvatu kam libo, a nebude potřeba tahnout skrz město 4proudovky. Auta mají JET na místa určení, ne centrem PROJÍŽDĚT

od: Věra Drobečková

03. 01. 2014 | 08:12 |

Já se připojuji s návrhem vylepšit přecházení u rybárny na Borech. Podle policie nelze udělat pouze zebru přes 4 proudovou silnici. Jediné řešení je prý radar - měřit rychlost. Podle mě by to stačilo, protože tam jezdí 50 km/hod málokdo. Hned by měli i na 14 platy.

Registrovat se

Přidat komentář k podnětu

KomentářGoogle+