Podchod pro svět

Kategorie

Hledám podporu pro svůj projekt

Autor podnětu

Nicol Andrlová

Vloženo

02. 05. 2014

Ročník

2014-2015

Městský obvod

MO Plzeň 3

9 bodů

Dobrý den,
můj návrh se netýká ničeho moc velkého. Jde o upravení podchodu, směrem na fotbalový stadion. I mimo fotbalové utkání podchodem prochází mnoho lidí.Natož v den zápasu. Ne jen Plzeňský fotbalový klub ,ale i město samotné je v podvědomí zahraničí.
Podchod v dnešních dnech by měl být „žlutou barvu“. Přes stěny jsou nasprejované grafity od ( především) fotbalových fanoušků různých klubů. Jinak je podchod v dobrém stavu.Funkční osvětlení i podlaha.
Měla bych za návrh vymalovat stěny do plzeňských barev či znaků jak městských tak fotbalových. Občané města a i fotbalový fanoušci by se na realizaci mohli podílet.
Tento nápad běhal hlavou několika lidem. Ovšem jako největší problém vidím komu podchod patří. I když předpokládám že městu jde o povolení a další.
Myslím že kdyby se na zrealizování návrhu podíleli i občané ( ne jen umělecky nadaní lidé z uměleckých škol) více by si toho vážili.Než v předchozích letech. Plus oživení místa k parku ( Plzeňské Benátky). Protože dvě krásná místa spojuje tento ,né příliš vzhledný, podchod.

Návrh autora podnětu

Řešení malby.
Nevím zad-li by byla potřeba předchozí vymalování nutné seškrabat. Podchod má přes 15 metrů (cca.). Malby typu:
-pruhy červená, modrá
-plzeňské barvy bílá,žlutá,zelená,bílá
-světlý podklad pro další možné kresby ( jako jsou např. obrys budov, fotbalistů,..) atd.
Řešení realizace.
Řekněme-li veřejná akce. Každý návrh malby by měl být před namalováním schválen ( aby se vyhlo problémům).Podle počtu lidí by bylo do podchodu vpuštěno určité množství lidí.S tím že každý by dostal svůj prostor na malbu.Schválením by se i kresby napojily aby vzniklo jednotné uspořádání.

Registrovat se

Přidat komentář k podnětu

KomentářGoogle+