Oranžová galerie

Kategorie

Hledám podporu pro svůj projekt

Autor podnětu

Správce

Vloženo

14. 12. 2013

Ročník

2013-2014

Městský obvod

MO Plzeň 2 - Slovany

55 bodů

Dvě výlohy, které vlastní ČEZ proměnit v galerie. Rádi bchom nepoužívanévýlohy proměnili na galerie, ale jejich majitel ČEZ se brání. Vedle jídelny U Strejců a vedle Cukrárny Beruška (také na náměstí generála Pika) již dvě výlohy máme. Pomoc při získání grantů na provoz by nám pomohla. Něco o nás: www.galerievyloha.cz

Návrh autora podnětu

Jsme schopni se postarat o uvedení výloh do funkčního stavu, počítáme také s úpravou křoví a stromu před výlohami (projednáme s UMO3). Prostor by bylo vhodné doplnit lavičkou. Jedna výloha už je v současné době rozbitá. Protože to patří ČEZu, měl by to uvést do takového stavu, aby se o to někdo nepořezal. Před časem jsme ČEZ již kontaktovali, ale bohužel jsme se z odpovědi dozvěděli, že reklamu nepodporují. Pravděpodobně vůbec nepochopili, o co jde.


Přiložené soubory
DO DISKUSE

Diskuse k podnětu

od: Petr Domanický

25. 03. 2014 | 03:43 |

Vážení,
dovoluji si při této příležitosti připomenout, že generál Heliodor Píka je opravdu někým jiným než starosta Plzně Luděk Pik, třebaže oba to byli slušní pánové, kteří udělali kus práce a s nimiž oběma soudruzi zatočili. Právě proto prosím o správné používání jejich jmen, za což velmi děkuji.

od: Správce

25. 01. 2014 | 12:20 |

Také by bylo velmi přínosné, kdyby se do provozu galerie zapojily umělecké školy v Plzni, Zámeček, Nerudovka, UUD. Pokoušeli jsme se o spolupráci s UUD a Nerudovkou, leč bez úspěchu.

od: Správce

14. 12. 2013 | 11:08 |

Jednu výlohu jsme již měli ve výloze kasína v Solní, ale pronajali ji platícímu klientovi. Další dě máme na náměstí generála Pika. Vice se dozvíte na www.galerievyloha.cz

Registrovat se

Přidat komentář k podnětu

KomentářGoogle+