Obnovení a doplnění veřejného prostranství

Kategorie

Mám nápad a pomůžu s ním

Autor podnětu

ViviG

Vloženo

17. 05. 2021

Ročník

2016-2017

Městský obvod

MO Plzeň 3

6 bodů

Dvůr Baarova-Heyrovského je dost populárním a průchozím místem. Jsou tady malé dětské hřiště, fotbalové hřiště, lavičky, kromě toho, centrum volného času, dvě hospody a dva obchody. Přes dvůr se chodí na nákupy (Luna, Billa), do škol, školek, lidé venčí psy, děti hrajou, jezdí na kolech a koloběžkách. Chodí sem dost často děti z vedlejších školek. Přesto je dětské hřiště malé, nejsou jiná zařizení. Postupně zmizely tady houpačky, zbyla jenom jedna skluzavka, jedna prolézačka jenom pro nejmenší.
Celé prostanství by mohlo být obnovené a doplněné. Dětské hřiště potřebuje další zařizení pro děti různého věku: houpačky, moderní prolézačky, kolotoče, lanovou drahu, horolezeckou zeď, apod. Mohl by tady být workout pro dospělé a teenagery, místo pro psy, sedačky a stolečky pro seniory a maminky s dětmi.
Chtělo by to také více zeleni.

Návrh autora podnětu

Nevím jak se řeší podobní projekty, ale ráda bych se zapojila nebo řešila situace sama, kdyby mi někdo poradil, jak se to děla. Možná by se dalo požadat o grant nebo dotace, zjistit názor sousedů. Děkuji za podporu a rady.

Zapojení autora do realizace

Mohla bych dělat tento projekt, kdybych věděla, jak.

Registrovat se

Přidat komentář k podnětu

KomentářGoogle+