Hřiště a plážový relax u Úhlavy, Bručná, ulice Na Drahách

Kategorie

Mám nápad a pomůžu s ním

Autor podnětu

Jiří Bouchal

Vloženo

14. 11. 2016

Ročník

2016-2017

Městský obvod

MO Plzeň 2 - Slovany

3 body

Na konci ulice Na Drahách je klubovna vodáckého klubu ČTVERÁCI s velkou nepoužívanou kolnou/skladem. Před ní je zarostlé hřiště na volejbal.
Pozemek pod budouvou klubu Čtveráci, stejne jako okolní zpevněná plocha a louka, patří zčásti městu Plzeň, zčásti soukromým majitelkám:
Čechurová Jaroslava, Selská náves 15/8, Černice, 32600 Plzeň 1/2
Štěpanovská Marie, Gen. Lišky 949/4, Černice, 32600 Plzeň

Návrh autora podnětu

Navrhuji celý prostor upravit, obnovit hřiště (třeba i na beachvolejbal), vybudovat dětské hřiště + pískoviště, udržovat posekanou trávu, vybudovat sezení u vody (např. nábytek z palet, obdobný jako je v Hradišti), případně otevřít rychlé občerstvení. Louka je hojně využívána obyvateli Bručné na vycházky, ale v okolí chybí možnost relaxace u vody i dětské hřiště (nejbližší je v cca 3km vzdáleném Hradišti nebo na horní návsi v Černicích (1,5km). V případě souhlasu klubu Čtveráci bych rád část budovy (která se zdá nevyužívána) využil pro vybudování klubovny Klubu orientačních sportů Slavia Plzeň (http://kosslaviaplzen.cz/), která by sloužila pro klubové akce, mládež a jako základna pro tréninky (OB, běh, kolo) do okolí.

Zapojení autora do realizace

Jsem ochoten se na obnově částečně podílet

Registrovat se

Přidat komentář k podnětu

KomentářGoogle+