děti jsou naše budoucnost/chraňme je

Kategorie

Mám nápad

Autor podnětu

martina fuksova

Vloženo

26. 12. 2014

Ročník

2014-2015

Městský obvod

MO Plzeň 3

7 bodů

I přes to že se město snaží co nejvíce izolovat a nechat Zátiší na pospas, najdou se i zde slušné rodiny s dětmi. A je tomu důkazem místní školka. Že je hned vedle „Bordel“ zde moc rozepisovat nebudu. Ještě někoho mohlo napadnou školku zrušit. Na Domažlické se dost často stávají nehody chodců s vozidly. Jezdí tu jako blázni co si budeme povídat. Maximální povolenou rychlost tu dodržují snad jen místní. A proto nemám dobrý pocit a nejsem sama když vím že děti ze školky tu chodí na procházky. A jak všichni víme jsou to čiperové a uhlídat je není vždy jednoduché. Neštěstí se může stát v okamžiku. Velice se mi líbí jak je řešeno zábradlí(zábrana) na Karlovarské. Proč neinstalovat něco podobného i zde? Zásah minimální a ochrana převeliká.

Návrh autora podnětu

Zábradlí/zábrana podobná lemující Karlovarskou


Přiložené soubory
DO DISKUSE

Diskuse k podnětu

od: Adam Hrádek

08. 03. 2015 | 10:12 |

Je naprosto nepochopitelné, lhostejné a neuvěřitelné že město si vůbec dovolí používat k bydlení lidí hrůzné, rozpadlé, rozebrané domy v Línské ulici. Na druhou stránku je to dobrý obrázek jak jistí lidé myslí jen na sebe a své korýtko. Hned bych je tam nahnal ať si tam bydlí.

od: Mgr. Ondřej Klekner

05. 01. 2015 | 12:53 |

Přesně tak, je třeba se ozvat. Něco jako koncepce v našem městě funguje jen okrajově. Držíme palce. (Více o Živé Plzni na facebooku nebo blogu.cz)

Registrovat se

Přidat komentář k podnětu

KomentářGoogle+