Archa

Kategorie

Mám nápad a pomůžu s ním

Autor podnětu

Sandy

Vloženo

02. 02. 2018

Ročník

2016-2017

Městský obvod

Nezařazené
15 bodů

Je těžké v dnešní době najít klidné a bezpečné místo pro naše zvířecí přátele kde by se mohli aktivně vyžít, aniž by je ohrožovali lidské či přírodní nástrahy. Bylo by krásné mít tu psí park s oplocenou psí zahradou pro relax s překážkami, jezírkem, záhonky a nízkorozpočtovou boudou kde si lze ohřát čaj,kafe a mohla by sloužit i jako dočasná stanice pro zvířata fungující i na webu,kde si můžou pejskaři vzájemně pomáhat.

Návrh autora podnětu

Dalo by se říct ze celkové řešení je dost závislé na poskytnutém prostoru pro realizaci,na spolupráci a ochotě vyjít vstříc. Určitě by nejprve byla potřeba daný prostor vysekat, odstranit nastřádaný bordel, nejspíš i drobná úprava terénu, vysetí trávy a popřípadě vybudování cest a celkového zvelebení. Další krok je vybrat část prostoru a jeho následné oplocení. Myslím ze projekt by mohl mít i širší využití jelikož nápadů a možností jak pomoct je hodně.

Zapojení autora do realizace

Osobně jsem ochoten pomoct s realizací, správcováním a vedením. Jelikož jsem mezi pejskaři potkal mnoho rozumných a hodných lidí věřím že mnoho z nich se rádi dobrovolně zapojí a pomůžou jak budou moci. Dokonce i několik mladých pejskařů momentálně jednají o vybudovaní podobného nápadu na vlastní pěst jen pro sebe. Osobně bych je klidně domlouval a postupně své pomocí projekt realizoval. Teoreticky by mělo stačit jen poskytnout prostor, samozřejmě jakákoliv pomoc na víc se cenní. =)

DO DISKUSE

Diskuse k podnětu

od: Sandy

14. 02. 2018 | 10:20 |

Šlo by i pořádně využít přilehlý park a dát ho pořádně do kupy aby z něj nešla jenom hrůza... To by dost ušetřilo peníze a čas.

Registrovat se

Přidat komentář k podnětu

KomentářGoogle+