Diskuse: Domažlická = ošklivé místo

Kategorie: Mám nápad

Autor: P. Čadek

Detail podnětu

Registrovat se

Přidat komentář

Poslední příspěvek: Správce

26. 01. 2014 | 22:13

Vždyť v Zátiší není ani obchod. Rodiče tam bydlí. Musím jim jezdit nakupovat. Tomu říkají město!?
Zase jen slibovaly.

Vedení obvodu nyní také jedná o možnosti revitalizace Zátiší v lokalitě Línská a Kreuzmannova.

„Tato část obvodu vyloženě volá po obnově. Technické stavy domů jsou nevyhovující, v místě je absence občanské vybavenosti a nedostatek parkovacích míst. Začali jsme tedy území prověřovat a čekáme na rozhodnutí města,“ prozradil starosta Strobach.
Zveřejněno: 17.5.2012

Poslední příspěvek: Správce

22. 01. 2014 | 22:05

Tento příspěvek mě velice zaujal. mam známého který v těsné blízkosti Domažlické bydlí a často se u něho zastavuji. Mávající prostitutky mě vždy udivují. Hlavně svým vzhledem a odvahou i zoufalstvím jejich zákazníků. Opodál stojících a mimo hledících policistů nemluvě. Tomu se vždy zasměji. Známému kvůli vysoké frekventovanosti dopravy praskají stěny domu. Odpověď na stížnost byla aby dům prodal a odstěhoval se. Existence potulující se po okolí pocházejících z městských bytů a ubytoven raději v noci nepotkat. Přitom by to mohlo být příjemné místo pro žití. Kolem je i nějaká ta zeleň ale vydat se tam na procházku je opravdu asi jen pro hodně velké odvážlivce. Například projít pod kolejemi ke Slovanskému údolí, se rovná odevzdání všech věcí po kapsách číhajícím popudům. Musím se ještě pozastavit u problému s prostitutkami. Je zajímavé jaké ideální plácky mají na Domažlické. Přitom jinde je nenaleznete.Jako by se na ně při stavbě silnice myslelo. Slibovali se kamery a to se chtěl jen někdo zalíbit a dál se nic nedělo. Zákaz stání jako v některých městech též asi nikdo nepovažuje za dobrý nápad. Takže zjevně situace bude nadále přetrvávat .Absenci chodníků jsem už párkrát pocítil na vlastní kůži. Kdy jsem se musel několikrát vybíhat chodcům, kteří snad naschvál chodí v černém oblečení. Samozřejmě pří současném projíždění kamionu v protějším pruhu je to vždy o milimetry.Jsem zvědav jestli se se známým dožijeme změny tohoto místa. Ale přeci jen nám není dvacet a než se někdo rozhoupe bude si jen další majitel onoho domu i jiní stěžovat do větru.

Poslední příspěvek: Správce

16. 01. 2014 | 13:50

Transvestita přišel do jedné z benzinových stanic na Domažlické, kde chtěl platit napodobeninou, za anální sex. http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/transvestita-dostal-za-analni-sex-falesnou-bankovku-20140115.html
Na radnici se tomu zasmějí a mávnou rukou.Proč by to měli řešit, že? Ať si z Domažlické udělají prostitutky jeden velký "bordel".

Poslední příspěvek: Správce

09. 01. 2014 | 20:46

Je pravdou že jízda po Domažlické připomíná průjezd Chánovem, Janovem a podobným "krásným" místům. Pochybuji že s tím bude město někdy něco dělat.

Google+