Diskuse: Chodník Vejprnická ul.

Kategorie: Mám nápad

Autor: Květoslava Zenglerová

Detail podnětu

Registrovat se

Přidat komentář

Poslední příspěvek: Správce

01. 02. 2014 | 12:01

Dobrý den,
plně se připojuji k tomuto požadavku, který jsem panu starostovi Strobachovi přednášel již v poslední předvolební kampani. Od té doby se neudálo nic pro změnu nebezpečné situace pro chodce pokračující z nedokončeného chodníku dále na Vejprnice. Blíží se další komunální volby, že by snad byl zase zájem o názory občanů. Miliardová investice s přemostěním Domažlická - Křimická pokračuje, ale několik stovek metrů chodníků v údolí je dlouho odkládaný problém. Vím že se sice jedná o oddělené akce a jiné investiční prostředky, ale znepříjemnění a nebezpečí chůze pro chodce je stále stejné.
Prosím o odpověď.
Ing. Jaroslav Majer
K. Steinera 18
318 00 Plzeň

Poslední příspěvek: Správce

24. 01. 2014 | 13:07

Studie stavby chodníku byla zpracována na náš podnět Správou veřejného statku MP, nyní je na krajské Správě a údržbě silnic aby nechala zařadit akci do projektové přípravy a poté aby byla stavba zrealizována. V této oblasti - Na Brůdku je katastr Křimic a bydlí zde několik desítek našich občanů. Velkou podporou realizace by bylo jen i zadání projektové dokumentace.

Poslední příspěvek: Pavel Cvrček

28. 12. 2013 | 14:57

V první fázi by se mohl prodloužit chodník od posledního obytného domu ke křižovatce s odbočkou na Borská pole. Vyšlapaná cestička po levé straně silnice ve směru na Vejprnice svědčí o tom, že je tato "pěšina" používána chodci a cyklisty.

Google+