Diskuse: Autobusové nádraží u vlakového nádraží

Kategorie: Mám nápad

Autor: N. Novák

Detail podnětu

Registrovat se

Přidat komentář

Poslední příspěvek: Ing. Milan Paleček

17. 01. 2017 | 15:04

Navrhovat autobusové nádraží na nábřeží v centru města je mírně řečeno vražda tohoto prostoru, kde už dávno mohla stát stavba za soukromé peníze, která by značně oživila a vyladila tento prostor v centru, který postupně, vč. zanedbané Americké tř. odumírá. Takto peníze , které by se daly využít na úpravu třeba zpustlého nábřeží od železničních mostů kolem bývalého depa DP k tzv. Městské plovárně (proč asi naši předkové toto nábřeží zregulovali a vydláždili navigaci, která je současné době zarostlá,zpustlá a zahnívající?) bude nutné uhradit investorovi za zmařenou investici. Vskutku super rozhodnutí iniciativních občanů.

Poslední příspěvek: Mgr. Ondřej Klekner

05. 01. 2015 | 13:14

Tak tak, nejspíš se realizuje. Ale někde jsme četli, že jen částečně, že CAN taky zůstane funkční ... což moc nedává smysl. Podle nás by Hlavní autobusové mělo být na Šumavské kvůli přestupům na vlak a zpět a na krajích PLzně by byla "odchytná" autobusová nádražíčka jako je v Praze Zličín. Na Rokycanské (Na Švabinách), od Klatov u příjezdu k přehradě atd. Na to musí ovšem perfektně navazovat MHD, ideálně tramvaj

Poslední příspěvek: Správce

06. 02. 2014 | 18:54

Autobusové nádraží vznikne u Šumavské ulice, v části nádraží kde bývalo uhlířství. Bude vlastně napravo od současného nového ústí podchodu z nádraží do Šumavské ulice a v prostoru až k mostu přes nádraží. Již je vyprojektované a mělo by se v několika málo letech začít stavět.

Google+